Новини

Створюємо комфортне освітнє середовище разом

Літо дарує нам не тільки посмішку яскравого сонечка, теплоту та аромат квітів, літні канікули, а й можливість покращити благоустрій нашої пришкільної території. Нещодавно на території гімназії 17 ( директор Ірина Мартиненко), в складних умовах воєнного часу , за сприяння міського голови Кам'янської міської ради @ Андрій Білоусов та депутата міської ради @ Олександр Самойлович було упорядковано внутрішнє подвір’я блоку початкової школи, встановлено лавочки. На майданчику учні мають змогу не тільки відпочивати, а й здобувати знання під час пленерних уроків на свіжому подвір’ї. На таких уроках учні на власні очі можуть побачити те, що вчать, а також дозволяють зробити процес навчання цікавим і результативним. Естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Шкільне подвір’я стало ще затишнішим і комфортним для навчання та відпочинку. 

Розпочинаємо літо з яскравих вражень у пришкільному таборі "Сонечко"

Яскраво і позитивно!

Саме так розпочався літній відпочинок у вихованців дитячого табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» на базі гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко).

День дитинства пройшов на УРА (навіть тривога не завадила святу і дитячим посмішкам)!

Нові знайомства, позитивні емоції, гарний настрій, сонячна погода, смачна їжа – це тільки початок нашого відпочинку, а скільки ще попереду…..

Тож ми готові до яскравих вражень!


Cвято останнього дзвоника

Добіг кінця надзвичайно складний навчальний рік. Як школярам, так і педагогам, він кинув чимало викликів: організацію змішаної форми навчання, облаштування укриттів, навчання в умовах регулярних повітряних тривог, а взимку – ще й відключень світла.Але, усупереч війні, дякуючи ЗСУ,останній дзвоник пролунав на подвір'ї гімназії 17 ( директор Ірина Мартиненко).Свято останнього дзвоника – це не лише вітання випускників, а й відзначення тих, хто впродовж навчального року був старанним у навчанні та приймав активну участь у житті школи.

Щирі слова привітань, усмішки та сльози на очах випускників,запальні пісні та останній шкільний вальс, а ще секретний пакет від пса Патрона. Під рушниками-оберегами наші випускники йдуть далі навчатись та здобувати професію. Нехай доля буде прихильною до них.

Гарного відпочинку під час канікул школярам, реалізації професійних і творчих планів вчителям, правильного вибору в житті, досягнення висот в обраній професії, здійснення найзаповітніших мрій випускникам , а головне ПЕРЕМОГИ!

Вітаємо переможців!

Учениці гімназії взяли участь в  10му ювілейному Екофорумі для Школярів Національного технічного університету (ХПІ)  Вітаємо наших учениць:

Кіра Лісовець-1 місце у номінації плакат, 6 клас.

Альбіна Божок  -1 місце, у номінації плакат, 7 клас.

Єлизавета Ціпко- 2 місце в номінації плакат, 7 клас.

Конкурс об'єднав школярів з усіх куточків України!

Всі вчителі та діти, що взяли участь у Екофорумі у будь-якому місті України зараз - герої. Адже на тлі військового стану знаходять час та сили думати про довкілля!

Готуємося до літніх канікул

Саме сьогодні, 29 травня, учні 5-А і 5-Б класів гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко) разом з класними керівниками і батьками відвідали еко-садибу «Благодатне». Нас радо і привітно зустріли веселим квестом «У пошуках скарбів», розказали про процес виготовлення меду і дали спробувати справжню вощину, погодували домашніх тварин, розважилися на майданчику і побували в етно-музеї. Наприкінці насиченого дня нагодували нас смачним українським обідом

Зелений ліс, квітучі луки, свіже повітря, український колорит – те, що назавжди в душі кожного українця!

Сподіваємось, що наступного разу ви з нами)


Випускний у початковій школі. Вітаємо учнів 4-Б класу!

26 травня у 4-Б класі Гімназії 17 Директор Ірина Мартиненко відбувся ВИПУСКНИЙ! За ці роки ми прожили ціле маленьке життя. На долю дітей випало багато випробувань: коронавірус, війна... Але наші діти дуже сміливі, мужні! І також залишаються веселими, дружніми і трішечки галасливими дітьми! Дякую БАТЬКАМ, які були підтримкою протягом 4 років! Безмежно дякуємо нашим ЗСУ, завдяки яким ми провели випускний у рідній гімназії, рідній країні! Прощавай діти говорять початковій школі, а середній - ЗУСТРІЧАЙ!!! 

Завершення Олімпійського тижня

Олімпійський тиждень в гімназії 17 (директор Ірина Мартиненко), закінчився святковою лінійкою,  присвяченою закриттю шкільної спартакіади. Гостями свята була команда Вищої ліги серед жіночих команд, яка в цьому році стала срібним призером чемпіонату України з гандболу . Подарунком від команди були 2 гандбольних м'ячі, щоб діти мали змогу вивчати модуль "Гандбол". 

Учні гімназії презентували різні види спорту: гімнастику, сучасні танці, бальні танці,  тхеквондо, бодибілдинг. Учні 4 А/20 провели руханку "Пес Патрон". Перехідними кубками були нагороджені самі активні, самі спортивні класи,  3 Б/20   (Зубицька Л.А.) і 9 А (Свєшнікова Н.П.).  Традиційно  всі учні школи, які мають медалі за спортивні досягнення з різних видів спорту, під гучні оплески пройшли коло пошани.

Дякуємо ЗСУ , нашим незламним воїнам  за можливість проводити масові заходи у цей буремний і небезпечний час!


День роликів

Ранок 23 травня почався з дощу, але це не завадило учням гімназії приїхати до школи на роликах, скейтах, пенібордах, гіроскутерах, гіробордах,  сегвеї та взяти  участь у спортивному заході. Діти подолали смугу перешкод, позмагалися на в перегонки,  з'їжджали з гірки. Всі учасники стали переможцями, а нагородою були смаколики. 

День на самокаті

В гімназії 17 (директор Ірина Мартиненко) 22 травня, пройшов день "В школу на самокаті". В школу на самокаті приїхали 72 учнів, які потім показали свою майстерність у зарядці з самокатом, їзді на швидкість по прямій, підйом в гору  на швидкість та подолали смугу перешкод. В кінці заходу діти отримали солодощі. 

Заняття з мінної безпеки

У гімназії 17 (директор Ірина Мартиненко )відбулися  заняття з мінної безпеки з учасниками освітнього процесу  . Фахівці зауважили, що жертвами вибухів стають переважно через порушення елементарних правил мінної безпеки. Тому піднімали такі важливі питання:

- Що потрібно знати з мінної безпеки ?

- Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів?

- Як захистити себе під час вибухів?

Діти вивчили порядок дій та правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, схожих на міни.

Такі заняття мають величезне значення, бо несуть в собі життєво важливі знання, які збережуть не одне людське життя.


День Європи

Щороку у третю неділю травня вже традиційно Україна святкує День Європи. Відзначення Дня Європи це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З метою вивчення історії, традицій, фольклору країн Європи, виховання толерантності, шанобливого ставлення до європейських культур та з нагоди відзначення Дня Європи у гімназії 17 (директорка Ірина Мартиненко) провели тематичну виховні лінійку «Україна – Європейська держава» та години спілкування «Європа – спільний дім», «В Європу з Україною в серці», «В Європу з Україною в серці», «Ми – маленькі Українці!», «Хай сонечко сяє всім дітям Європи!», «Вікно у світ європейської культури», пізнаваний квест «Вікно у світ європейської культури» . Основною метою проведених заходів є формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України; поглиблення знань громадян про країни Європи, підкреслення приналежності нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому.

Під час урочистостей школярі створили експозицію із прапорів різних європейських країн, у центрі якої розташували прапор України.

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.


Заняття з домедичної допомоги

Завдання першої домедичної допомоги полягає в тому, щоб найпростішими засобами врятувати життя потерпілому, полегшити його страждання, запобігти розвитку можливих ускладнень, зменшити тяжкість перебігу травми чи захворювання. варто запам'ятати найважливіше правило будь-якої допомоги - збереження власного життя. Особливо в складних умовах воєнного часу.Домедична допомога — це найпростіші невідкладні медичні дії, що виконуються безпосередньо на місці пригоди терміново після травми. Зазвичай, вона надається не медичними працівниками, а особами, що на момент пригоди знаходяться поруч, безпосередньо на місці пригоди або поблизу від постраждалого.

Найкращим способом отримати всі необхідні знання є, звичайно ж, проходження занять та відточення практичних навичок. З даною метою для закладів Південного району на базі гімназії №17 відбулися заняття з домедичної підготовки,які провів бойовий парамедик . У ході занять учні дізналися, як відновити прохідність дихальних шляхів; зробити штучне дихання; зовнішній масаж серця; зупинити кровотечу; іммобілізувати місце перелому; накласти пов'язку тощо.

Учні гімназії №17 (директорка Ірина Мартиненко) підготували смаколики для бойових побратимів пана Ігоря.


День вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2023 році це – 18 травня.

День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні.

18травня 2023р. гімназія 17(директор Ірина Мартиненко)  замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В акції взяли участь не лише учні, а й  вчителі та батьки. На подвір'ї гімназії відбулося яскраве дійство - "Вишиванка у моєму серці". Запальні танці та чудова вокальна композиція  у виконанні мами  учня 5 класу- Мартиненко Юлії.Фіналом свята стало дефіле вишиванок великої шкільної родини-ГІМНАЗІЯ 17. І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.


Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу  ґрунтується на свідомому і сумлінному виконанні правил правопорядку.

Сьогодні до гімназії #17 ( директор Мартиненко І.І.) завітали представники патрульної поліції у Дніпропетровській області ( ВЗГ УПП у Дніпропетровській області) Очеретяна Наталія, Кочеткова Світлана, Шульга Денис.Вони нагадали учням про всі небезпечні випадки й навчили, як треба себе поводити, щоб бути здоровим, і не створювати небезпечні ситуації для себе та людей, що нас оточують. Провели захоплюючу пізнавальну гру з правил дорожнього руху та розповіли про відповідальність підлітків за правопорушення.

Зустріч - інформаційна, захоплююча,пізнавальна та корисна.

Велика подяка охоронцям правопорядку!


Прощавай, Букварику!

В п'ятницю в гімназії #17 відбулося свято " Прощавай, Букварику, наша перша книжко"  в 1 - А і 1- Б класі.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався.

Це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми вчителями.

Прощавай перший клас, другий зустрічає нас!


День пам'яті та примирення

8-9 травня 2023 року у класних колективах гімназії 17 ( директор Ірина Мартиненко) відбулись Уроки Звитяги, присвячені Дню  пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни.

Пам’ятаємо, що Друга світова війна  була страшним лихом для українців. Засвоюємо історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію  та  європейські  цінності.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!


День пам'яті Чорнобильської трагедії 

Ми пам’ятаємо!

26 квітня є днем пам'яті про Чорнобильську трагедію і загиблих в ній, а також вшанування героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії.

Ця катастрофа забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

В гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко) було проведено години пам’яті та урочисту лінійку, яку підготували учні 5-А і 5-Б класів.

Бережіть природу для людського роду!


День піци учні 3-Б/20 класу гімназії 17 ( директор Ірина Мартиненко) запамʼятали надовго. Паперові піци - картки для оцінювання, зберігають досі. Але коли віртуальні ідеї стають реальними - це не лише смачно, а й корисно та пізнавально.

Сьогодні діти самостійно готували піцу! Рецепти звучали як українською так і англійською мовами. Під керівництвом досвідченого піцейоли Вікторії був проведений майстер-клас.

Піци, приготовлені власноруч, смакували по-особливому!

Дякуємо кафе «КРУТА» за теплий прийом та організацію заходу «Запроси друга на піцу». Дякуємо Горидько Н.П. за допомогу у вивченні смачної англійської мови!

Дякуємо батькам за фінансову підтримку!

Особливо дякуємо воїнам ЗСУ за можливість провести день в колі друзів!!!

День Землі

Учні гімназії взяли участь у святі "Земля - казкова планета, тільки потрібно її зберегти!"

Як відомо, День Землі щороку 22 квітня об’єднує мешканців світу, аби таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій.

Метою свята є привернення уваги суспільства до проблем екології, заклик дбати про природу. Вважається, що у цей день кожен має зробити для Землі щось корисне: прибрати засмічену ділянку, посадити дерево тощо


День Науки у середній школі гімназії №17

Традиційно,наприкінці квітня, у гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко) було проведено День науки. Майбутні науковці  захищалили науково-дослідницькі проєкти. У захисті проєктів взяли участь талановиті учні 5-9 класів. Тематика робіт різноманітна : « Великодні традиції та звичаї українців»

(Дубина В. та Пеклун К.-керівник Булгак О.М.), історія походження українських імен( Ганжа Т.-керівник

Костікова О.Г.), подорож історичні місцями України разом з героями твору Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" (Парікожа І.-керівник Крупко Н.І.),учні 5- класів Продан Е., Сергієнко С., Назаренко М.(керівники Усенко О.О.,

Черненко В.В.,Карпова К.Ю.) проаналізували вплив  дистанційного навчання на загальний стан здоров’я дітей, учениця 6 класу Лісовець К.(керівник Свєшнікова Н.П.) продемонструвала досліди «Де живуть дріжджі?», випускники школи-учні 9 класів: Герасимук Д, Грищенко С., Вовчек О прослідили та продемонстрували «Математика в географії» та «Створення програмного засобу для демонстрації принципу сприйняття кольору людиною» (керівники проектів Шабаєва С.М., Мірошниченко О.І., Трофименко Д.М.).Тож, майбутнє української науки у надійних руках!

День Науки у початковій школі гімназії №17

Традиційним стало проведення Дня науки  в гімназії #17.( директор Ірина МАРТИНЕНКО)

До цього свята учні початкової школи готувалися ще з жовтня,коли вибирали цікаві теми своїх проєктів.

Захист проєктів проходив урочисто, в актовій залі.

На святі були присутні  учні початкової школи, вчителі,батьки.

Захист проєктів розпочали  найменші учні- першокласники,які досліджували традиції і обряди святкування Великодня.( учитель Світлана Юрченко).Не менш захоплюючим був проєкт групи учнів 2-А класу "Звідки береться рослинна олія?"( учитель Вікторія Хамраєва).Діти досліджували види рослинних олій,їх вплив на здоров'я людини.Учні 2-Б класу розповіли про дивовижні замки України( учитель Світлана Грицай).Презентація була захоплюючою і не залишила нікого байдужим.

Учні 3-А класу( учитель Олена Нікіша) представили свою дослідницьку роботу " Як смакує Україна". Результатом роботи над проєктом став буклет,який діти подарували всім охочим.А учні 3-Б класу( вчитель Олена Ціпко) презентували свою цікаву роботу

" Раціон здорового харчування".

Актуальним було дослідження учня 3-А/20 Баленка Симона"Небезпечні відходи. Батарейка" ( учитель Наталя Дружко).Інформація,яка була отримана під час роботи на темою ,вразила і викликала занепокоєння.Але слушні поради, щодо правильної утилізації батарейок ,стали в нагоді.

Випускники початкової школи- учні 4-х класів вразили серйозними темами досліджень.

4-Б( учитель Тетяна Божок) "Роль дощового черв'яка у природі).

4-В,4-Б/20( вчителі Віта Онбиш, Тетяна Коноплянка)" Таємниці зоряного неба".

Учні 4-х класів продемонстрували глибокі знання предмету,вміння доводити власну думку.

Наприкінці свята учнів привітала директор гімназії Ірина Мартиненко і вручила грамоти та подяки за сумлінну працю.

Великодній символ

Напередодні Великодня майже у кожному домі, відбувається справжнє таїнство - розпис чудо-яйця – писанки. У давнину цим сокровенним та, майже, магічним, заняттям займалися виключно жінки і дівчата, вкладаючи у кожен зображений символ особливий зміст.

Так, і в нашій гімназії №17 (директор Ірина МАРТИНЕНКО), учениці 5-х класів поринули у магічний світ створення великоднього символа. На уроці дізнались про види великодніх яєць, ознайомились із техніками їх виготовлення, дізнались про значення символів і кольорів писанок.

Вправна майстриня своєї справи, вчитель технологій Валентина Черненко, разом з дівчатами створювали святкову красу – творчу і креативну писанку…. А соціальний педагог Катерина Карпова розкрила дівчатам значення кольору у формуванні характеру

Смачних Великодніх свят!


Вітаємо наших переможців!

Талант наших учнів стає сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу.

Кіра Лісовець, учениця 6 класу взяла участь у Міжнародному дистанційному конкурсі "Олімпус 2023"

Приємно відзначити, що Кіра виборола І і ІІ місця з української мови, математики, інформатики, англійської мови, біології та природознавства.

Вітаємо Кіру з перемогою і бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог!

Весняний STEM букет

Щиро вітаємо учнів Гімназія №17 м.Кам'янське ( директор Ірина МАРТИНЕНКО) за активну участь в онлайн конкурсі "Весняний STEM букет".

Конкурс проводився в межах Європейської кампанії STEM Discovery Campaign -2023 та VІ Всеукраїнського фестивалю #STEM_Весна__2023

Дякуємо організаторам:

КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти"

Освітній проєкт "STEM на Дніпрі"

Бажаємо  нашим учням творчих злетів та перемог!

Ви- НАЙКРАЩІ!

#dnipro_stem_букет

#stem_na_dnipri

Здоров'я - найдорожчий скарб

7 квітня -День Здоров'я

Школярі 3-Б класу Гімназія №17 м.Кам'янське ( директор Ірина МАРТИНЕНКО) долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров'я: робили веселі руханки, фізкультпаузи; обговорювали складові здоров'я; створили "Корисну рекламу"; грали в  ігри з Lego; креативили.

Зі святом всіх

Заряджайтеся позитивом, харчуйтеся з користю, більше рухайтеся!

#Разом_до_Перемоги

Подорож у країну здоров’я

Щорічно 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я (World Health Day).

Саме тому учні 5-х класів гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко) відправились у «Подорож до країни здоров’я». Учні пригадали правила безпеки, створили дерево корисних звичок, побували на острові харчування, розім’ялись в країні руху, а також знайшли «дружні парочки» на острові Гігея. Подорож завершилась на станції «Здоровенькі були!», на якій учні сформулювали правила здорового способу життя.

Бути здоровим – це класно і модно, тож «Бувайте здорові!»

#HealthForAll


"Сідай, 12!" в гімназії №17

Добро очима дітей

Щоб повірити у добро, треба почати робити його.

Саме тому в гімназії №17 (директор Мартиненко І.І.) провели конкурс і виставку малюнків «Добро очима дітей».

В своїх роботах діти зобразили своє бачення добра, щастя, миру.

Кожна дитина, яка брала участь в конкурсі, вклала в свою роботу душу і серце.

Тож приєднуйтесь до нас і творімо добро разом заради миру!

Засідання атестаційної комісії

13 березня 2023 року в Гімназії №17 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії «Творчий портрет вчителя», присвячене праці колег, які крок за кроком йшли до цієї головної події - атестації. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога  до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів.

Цьогоріч у закладі атестації підлягали 4 педагогічних працівників, які дійсно майстри своєї справи, педагоги за покликанням. Засідання було проведено у формі інтерв’ю, де кожен презентував плоди своєї праці у міжатестаційний період у різних формах.

Ми пишаємося тим, що в нашому закладі працюють сучасні, компетентні та віддані своїй справі вчителі, які закладають основи світогляду підростаючого покоління.

Отже, з упевненістю можна стверджувати, що атестація – це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь та здобутків..

Вітаємо педагогічних працівників гімназії з успішним проходженням атестації- 2023 року та бажаємо наснаги, творчих злетів  у майбутньому!


Пливемо до перемоги!

Заняття плаванням позитивно впливають на когнітивні здібності, вчать тайм-менеджменту та розвивають командний дух й здорову жагу до перемог – усі ці навички згодяться й у школі, й у дорослому житті.

А ще вони зміцнюють імунітет, виправляють поставу й взагалі роблять дітей щасливішими!

У талановитих вчителів  Людмила Зубицкая   тренер Maksim Koleshuk  талановиті діти!


До Дня народження Тараса Шевченка...

Вшанування пам'яті Кобзаря у гімназії 17 (директор Ірина Мартиненко) розпочалося читацьким челенджем учнів 5, 7, 8 класів "ВЕЛИЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ". 

"Ну що б, здавалося, слова...  Слова та голос — більш нічого.

А серце б’ється — ожива, як їх почує!" (Тарас Шевченко)

Вшановуючи пам'ять Кобзаря, учні гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко) взяли участь у майстерні художнього слова "Сходинки до Шевченка".


Гімназія - осередок спортивного життя мікрорайону

Спортивні змагання, безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе . При всьому цьому завданнями є не тільки демонстрація спортивної підготовки і високі спортивні результати.4 березня 2023р. у спортивній залі гімназії №17 (директор Мартиненко І.І.) відбулися змагання з волейболу з нагоди 8 Березня. У змаганнях прийняли участь аксакали волейболу та молодіжна волейбольна команда. Організатори турніру - Чоха О.В. та директор гімназії Мартиненко І.І. Під час змагань у залі панувала атмосфера спортивного азарту.У залі панувала атмосфера спортивного азарту.

Місця розподілилися наступним чином:

Серед чоловічих команд:

І місце – «БАМ-1»;

ІІ місце –«Молодь БАМу»;

ІІІ місце- «Ветерани ДКХЗ».

Серед жіночих команд:

І місце – «Кам’янчанка»

ІІ місце- команда "Технологічного фахового коледжу ДДТУ"

ІІІ місце-команда «Амазонки»(гімназія №17)

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

2 березня у 4 - Б класі Гімназії 17 ( директор Ірина Мартиненко) відбувся відкритий урок - проєкт з "Я досліджую світ". Діти підготували доповіді про водойми рідного краю; простежили зв'язок природи і людини; намагалися вирішувати екологічні проблеми. Було створено 4 групи. Досліджуючи особливості водойм, учні використовували інтерактивні прийоми та методи критичного мислення: "Фішбоун", "Діаграму Венна"; складали сенкан; розв'язували філворд. Також директор нагородила дітей за активну участь в онлайн конкурсах та олімпіадах. Нам пощастило, урок пройшов без повітряної тривоги. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати у рідній школі, рідній країні! Разом до Перемоги! 

В здоровому тілі - здоровий дух

Січень, лютий місяці в гімназії 17  були насичені спортивними змаганнями з різних видів спорту: баскетболу, волейболу, міні-футболу. В суддівстві змагань взяли участь студенти - практиканти, які проходять практику на базі гімназії. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, змагатися перемагати, набувати досвіду та цікаво проводити час. Разом до ПЕРЕМОГИ! 

Всеукраїнська акція "Годівничка"

З метою виховання любові та бережливого ставлення до природи й пташок в гімназії пройшла Всеукраїнська акція - "Годівничка".

Під гаслом цієї акції з листопада 2022 по березень 2023 була проведена цікава змістовна робота: бесіди, під час яких діти відгадували загадки, малювали малюнки, вчилися визначати птахів за описом, дізналися про зимуючих птахів,    учні виготовили пташині їдальні та розвішали їх на території гімназії.

Всі учасники нагороджені грамотами.

Найкращі роботи відправлено на міський етап Всеукраїнської акції "Годівничка" Дитячий екологічний центр м. Кам'янського

Разом до перемоги!

24 лютого - день пам'яті і найщирішої віри в нашу ПЕРЕМОГУ.

Сьогодні день, коли особливо важливо висловити свою глибоку повагу та вдячність кожному, хто боронить нашу землю.

Але не забувайте, якою ціною дається нам незалежність.

Наш обов' язок-шанувати і допомагати тим, кому зараз найважче-нашим ЗАХИСНИКАМ.

Ми вдячні за спокій, за змогу навчатися, ходити на роботу, бути поряд зі своїми родинами.

І тому, саме в цей день, шкільна громада ГІМНАЗІЇ 17 (директор Ірина Мартиненко) об' єдналася, щоб висловити вдячність нашим ГЕРОЯМ.

Ми - незламні, нескорені!

Україна - ЄДИНА!

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Мовний квест 

"Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова",- у справедливості слів Максима Рильського переконалися школярі гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко).

21 лютого, на відзначення Міжнародного дня рідної мови, старшокласники взяли участь у мовному квесті "МовоЗнай". Школярам прийшлося подолати різноманітні етапи інтелектуальної мовознавчої гри ("Лінгвомузика", "Поетична синонімія", "Словограй" та інші).

Подив відкриттів, зачарування поетичним словом, сяючі очі та  щирі усмішки радості від спілкування ще довго зігріватимуть серця учасників заходу.

Усе буде Україна!


16 лютого - День єднання

16 лютого в Україні відзначали День єднання. Це молоде свято, воно було засноване лише торік, указом Президента Володимира Зеленського. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Учні гімназії №17 долучились до флешмобу "Долоньки єднання". 

Вітаємо переможців!

Учені Гімназії №17 посіли призові місця на «Кубку Новачка» з Кіокушин-кан карате-до.

Минулих вихідних, 05 лютого 2023 року у Кам’янському відбувся 2-й відкритий турнір з Кіокушин-кан карате-до для початківців «Кубок Новачка». Змагання проходили серед дітей, юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у розділі «ката» і «куміте» які мають не великий досвід виступів у змаганнях.

Проводив турнір місцевий спортивний клуб Кіокушин-кан карате-до «Бусін-кан». На змаганнях зібралися понад 100 спортсменів з Дніпра, Кропівницького, Новомосковська, Верхівцево, Семенівки та Кам’янського.

Учні Гімназії №17 посіли призові місця:

- Бобін Нікіта учень 5-го класу - 1 місце!

- Бондаренко Мирослава учениця 5-го класу – 3 місце!

Також учні Ліцею №20 які тимчасово займаються у Гімназії №17:

- Рибальченко Роман учень 3-го классу - 1 місце!

- Лись Михайло учень 3-го классу - 2 місце!

Вітаємо переможниців!  

Займаються хлопці і дівчата у секції клубу «Бусін-кан» на базі Гімназіїї №17


День єдності

Сьогодні, 16-го лютого, вся Україна відзначає нове державне свято – ДЕНЬ ЄДНОСТІ, з метою залучення уваги до зміцнення єдності українців та підтримку всіх демократичних миролюбних сил у світі, для консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України.

У гімназії 17( директор Мартиненко І.І.) провели патріотичну єдину виховну годину на тему: «МОЯ УКРАЇНО ЄДИНА КРАЇНА!».

Основний лейтмотивом виховної години стало гасло «У нас єдина і сильна держава, хоч поки проблеми диктує життя, єднаймося браття, мої українці, в минуле нам з вами нема вороття».

Свято краси та мужності

4лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У гімназії 17 (директор Ірина Мартиненко) у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати святкова фотозона, по класам запрацювала святкова пошта,а в  актовій залі відбулося розважальне шоу

" Мужні та  красиві". На сцені зустрілися команди хлопців та дівчат на чолі з капітанами Білоножко В.В. та Усенко О.О. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.А створювали атмосферу свята учні 7-9 класів разом з класними керівниками : Трофименко Д.М., Свєшніковою Н.П., Булгак О.М. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.


Он-лайн конференція для безпеки дітей

"Обізнаний - значить убезпечений",- головне правило сьогодення. Його дотримуються учасники освітнього процесу КЗ "Гімназія №17" (директор Ірина Мартиненко).

Так, 15 лютого у форматі онлайн-конференції відбулась зустріч фахівця МНС Кам'янського РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Євгенія Голубєва з учнями 6 класу (класний керівник Олена Костікова). Безпечні правила поведінки із сумнівними предметами, що можуть стати загрозою життю і здоров'ю. Що робити, якщо знеструмлена домівка, як убезпечити себе та побутові електроприлади? Як поводитися узимку на дорозі, біля водоймищ? Які небезпечні наслідки можуть мати дитячі розваги? На такі важливі питання шукали відповіді учасники невимушеної й цікавої онлайн-зустрічі.


Зимові розваги

Ось і дочекалися наші учні  справжньої зими з морозами та снігопадами. Настав час для зимових розваг, коли можна грати в сніжки, кататися на санчатах.Зимові розваги ,які підготували вчителі фізкультури О.О.Усенко та В.В.Білоножко), пройшли  в гімназії 17( директор Ірина Мартиненко) дуже весело та цікаво. Діти із задоволенням каталися на санках, гралися в сніжки, пригадали гру в хокей на снігу тощо. Також діти, під час ігор, закріпили свої знання про зимові види спорту та їх назви, про зимові розваги. По закінченню, на учнів чекали нагороди та вітаміни здоров'я. Оченята дітей світилися радістю від зимових ігор на свіжому повітрі. 

Урок мінної безпеки для найменших

Урок з мінної безпеки може бути супер цікавим і корисним! Особливо, коли його проводять  супергерої, а саме представники #SaveTheChildren #Проліска #ТheLEGOFoundation Оксана Антіпова та Єгор Васютін,які завітали в гімназію #17( директор Ірина Мартиненко)  в рамках реалізації  проєкту "Реагування на надзвичайну ситуацію для задоволення потреб у захисті та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їх сімей в Україні".

Учні навчились,на прикладі літературних героїв,відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть сховатися, які знаки про них попереджають, яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо побачив міну чи боєприпас.


Тиждень початкової школи

ікаво і насичено пройшов тиждень початкової школи (30.01-03.02.2023)у гімназії 17 (директор Мартиненко І.І.). Учні 1-4 класів приймали участь у конкурсі малюнків "Малюю казку",створювали і відгадували математичні ребуси. Багато цікавого дізналися, а також продемонстрували свої знання під час проведення вікторини "Сторінками улюблених казок". Серйозно віднеслися до проведення занять з мінної безпеки. А скільки емоцій викликав показ мод під назвою "Геометричні фігури і мода"! Фантастичні костюми, презентації нікого не залишили байдужими. Навіть, учні, які навчаються онлайн, долучилися до проєкту і надали свої роботи та цікаві відео. Всіх учасників було нагороджено грамотами та подарунками.

   Діти - наша гордість, наша надія, результат нашої праці. Разом - ми сила. Разом до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!

Святкуємо Всесвітній день читання вголос

1 лютого - Всесвітній день читання вголос

Читання вголос розвиває швидкість мовлення, розширює словниковий запас. Також покращує розуміння й активне слухання.

Учні 3-Б та 3-А/20 класів(директор І.І.Мартиненко) Гімназія №17 м.Кам'янське сьогодні не тільки читали вголос,а ще  й переказували,фантазували та створювали тематичну стенгазету.

Читати-це круто,це модно!

Читання вголос знижує стрес і робить нас щасливими.

УКРАЇНА ЧИТАЄ-  ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЄ!

Вітаємо наших переможців!

На базі Кам'янського відділення Центру Служби Крові Біофарма Плазма в грудні2022р. проходив конкурс малюнків "Донорство очима дітей".

Однією з учасниць і переможниць  конкурсу стала учениця 3Б класу гімназії №17 ( директор Мартиненко І.І.) Ємець Анастасія. Малюнок маленької дівчинки запалив дорослі серця.

На церемонію нагородження Настя завітала разом з батьками Ємець Володимиром Івановичем та Ємець Оксаною Миколаївною. Родину дуже вразила інформація про Донорський Центр, можливість врятувати життя інших людей, що незабаром вони всією сім'єю прийшли до Центру в якості донорів. Керівництво Центру Служби Крові Біофарма Плазма Кам'янське відділення зазначило: «Неймовірно світлі, позитивні, щирі люди. Коли дивишся на такі родини і їх вчинки, розумієш- ми непереможні. Якщо ми кажемо, що донорство- героїзм, то ці герої серед нас. Дуже вдячні всьому педагогічному колективу за таких талановитих дітей з великим серцем і щирою душею!!!!»

22 січня - День Соборності України

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 104 роки бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в гімназії №17(директор Мартиненко І.І.) організовано та проведено ряд заходів: виховні години 5-9 кл. «Шлях до незалежності», 1-4 кл.«Любити Батьківщину – знати її історію», виставка малюнків учнів 1-4 класів «Моя чарівна Україна», виставка колажів у фойє школи «Україна очима дітей» . Незважаючи на те , що лунав сигнал «Повітряна тривога!» , в укритті проведено тематичну лінійку ”Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна!”.

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Нині наша держава переживає важкі  часи. І боронити країну доводиться найкращим її синам. Педагоги та учні гімназії 17 (директор Мартиненко І.І.). та ліцею 20 ім.О.І.Стовби (директор Гончарук І.Ю.) прийняли активну участь у волонтерській акції "Вітання Захисникові". Вони власноруч виготовили вітальні листівки з Різдвом Христовим для воїнів,які захищають нашу Україну,а  також здобрили вітання  різдвяними смаколиками. Кожна листівка  пронизана щиросердечними побажаннями українським солдатам якнайшвидше повернутися додому з перемогою, любов’ю до України та бажанням жити у мирі. 

Конкурс-захист науково-дослідних робіт МАН

14.01.2023

на базі ліцею №5 відбувся І етап конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт Малої академії наук. Вітаємо ученицю 9-А класу Софію Грищенко та її наукових керівників Свєшнікову Н.П. та Костікову О.Г. з 2 місцем у секції психологія з  роботою " Вплив онлайн-навчання на шкільну тривожність". Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної діяльності.

Nabuta-invalidnist-dytyny.pdf

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:

· Як оформити статус інвалідності дитини?

· На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?

· Як говорити з дитиною про інвалідність?

· Де шукати психологічної підтримки?

· Як облаштувати домашній та освітній простір?

· Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?

· Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?

Завантажуйте її та отримуйте необхідні відповіді


Засідання педагогічної ради

Однією з найважливіших педагогічних закономірностей є та, що в процесі формування особистості, а отже, й підростаючого покоління, найефективніші шляхи пізнання – це від рідного до чужого, від близького до далекого, від національного до міжнаціонального, світового.

Сучасна освіта вимагаї відмовитись від традиційних форм роботи, а тому кожна педрада – пошук і знахідки. Саме тому,напередодні Нового року, відбулося засідання педагогічної ради гімназії №17 (директор Мартиненко І.І.), яке пройшло у формі ділової гри з елеметами тренінгу , що посприяло оптимально охопити завдання та цілі педради і досягти мети. Педагоги розгляули питання щодо «Роботипедагогічного колективу щодо формування особистісних якостей та соціальної активності учня – громадянина-патріота України».

Корисні цікавинки з досвіду роботи,за допомогою кахуту поринули в історичні дати ХХІ столітя, розібрали поняття ПАТРІОТ-АНТИПАТРІОТ, наприкінці створили модель УЧНЯ- ПАТРІОТА УКРАЇНИ.

Тож, з новим досвідом- у новий рік!


Психолого-педагогічний семінар

29 грудня 2022 року відбувся психолого-педагогічний семінар на тему «Формування комунікативної компетентності школярів».

Під час семінару викладачі активно виконували вправи "Не хочу хвалитися, але я...", "Як подолати невпевненість", «Переказ тексту», прослухали міні-лекцію про важливість збереження психологічного здоров’я, виконали творче завдання-ескіз «Ні –негативу!», «Так –позитиву!».

Соціальний педагог Карпова К. Ю. та вчитель початкових класів Оровецька С.Ю. поділилися "Лайфхаками для розвитку комунікативних навичок".

Новорічне свято в стінах гімназії

Новорічне свято – це довгоочікувана казка для усієї малечі. Діточки з нетерпінням чекають у гості  Санта Клауса   та тендітну красуню Снігуроньку.

23 грудня, зимова казка завітала і до учнів гімназії 17 ( директор Ірина Мартиненко).Юні артисти, учні 5 та 9класів, ретельно готувалися до свята і викликали захват в усіх глядачів.

Актори підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та новорічним флешмобом. У народі кажуть,що під час новорічних та різдвяних свят, здійснюються бажання. Головна героїня казки- чарівна Снігуронька, так хотіла, щоб її виступ  побачив тато, який зараз на фронті. І її бажання здійснилося- тато серед глядачів!

Ми щиро вдячні нашим захисникам і захисницям, які боронять нашу неньку- Україну від ворогів.

Все буде Україна!

Світ без насильства очима дітей

Рік йде до свого завершення і час підводити підсумки… В рамках Міжнародної щорічної акції «16 днів проти насильства», за підтримки політичної партії «Бджола», в місті було проведено конкурс малюнків «Світ без насильства очима дітей». Найактивніших учасників нашої гімназії ( учні 2-А класу Донских Вікторія і Шаповал Ілля, учениця 3-Б класу Падвайскас Софія і учень 3-А класу Скороход Артем) було відзначено солоденькими призами. 

Міський семінар керівників шкіл на базі гімназії №17

Сьогодні вагомою освітянською проблемою є формування готовності педагогічних працівників всіх закладів освіти до роботи в умовах становлення Нової української школи. Адже школа нового типу сьогодні-це не тільки зміна назви школи. Головне в ній, щоб центром освітнього процесу стала дитина з її складним світом думок, почуттів, відповідальним ставленням до процесу здобування знань та їх застосування в реальних життєвих ситуаціях…

Саме на ці важливі питання було сконцентровано увагу, під час проведення міського семінару керівників шкіл міста за участю директора департаменту з гуманітарних питань КМР Реви Н.В.,начальника відділу освіти КМР Живаги О.А., який відбувся 7 грудня 2022р. на базі освітнього закладу «Гімназія №17»( директор Мартиненко І.І.).

У ході роботи заходу працювали методичні групи під керівництвом директорів: Головахи Л.М.( ліцей №21),Запорожець А.А. (гімназія№12), Клімової Н.А.( гімназі№4),Єфремової Л.С.(ліцей №13). Учасники розглянули питання створення відкритої ,прозорої та зрозумілої системи оцінювання, побудови демократичного освітнього середовища сучасного закладу освіти, а творча група педагогів гімназії №17 поділилася власним досвідом з питання роботи закладу на принципах партнерської взаємодії і рівня комунікації між закладом та батьками.

Під керівництвом начальника відділу освіти Живаги О.А. відбулося спільне обговорення питання щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та креативний кейс : експрес-обмін управлінськими лайфхаками «Свій-своєму-про своє» .

Колектив гімназії на чолі з директором Мартиненко І.І. підготували ресурсний антистрес- розкрили творчий потенціал вчителя «Від талановитих вчителів до талановитих учнів», запросивши присутніх на відвідування вистави театру – студії «17 Квартал» «В ніч перед Різдвом».

При підбитті підсумків роботи семінару була дана висока оцінка роботі колективу ,спрямованої на підвищення професійної компетентності та формування їх готовності до роботи в умовах становлення нової української школи. Такий обмін досвідом роботи визнано не тільки доцільним, а й необхідним.

16 Днів проти насильства план.pdf

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках проведення цієї акції в гімназії заплановано ряд заходів, згідно плану, який висвітлено в даній публікації

Також надаємо контакти "гарячих ліній":


Засідання творчої групи

В гімназії #17 ( директор Мартиненко Ірина Іванівна) відбулося засідання творчої групи на тему: " Шляхи, форми і методи удосконалення освітнього процесу". Впровадження форм та методів навчання, сприяють активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, підвищують ефективність набуття учнями нових знань, розвивають їх творчу активність.   Вчителі  виступили з даної теми та поділилися  власним досвідом роботи. 

Виїзна педагогічна рада

Психолого-педагогічний семінар

«Навчання впродовж життя»- під таким гаслом, під час осінніх канікул,проходить розвиток самоосвітньої траєкторії вчителів гімназії №17(директор Мартиненко І.І.) .З метою з’ясування чинників, які впливають на розвиток соціальної компетентності учнів, визначення умов успішної соціалізації дитини в сім'ї та освітньому закладі, розвиток ефективного спілкування з дітьми 1 листопада відбувся психолого- педагогічний семінар "Розвиток соціальної компетентності учнів ». Під час якого педагоги розглянули питання формування навичок комунікативної компетентності , групової взаємодії та обмінялись досвідом з використання вправ та ігор на формування соціально-комунікативних навичок.

У нинішній ситуації надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки власної родини,учнів та країни. Це вкрай складно в обставинах, що наразі відбуваються. Тож практичний психолог Свєшнікова Н.П. провела вправи на емоційне та психологічне розвантаження педагогів.

Круглий стіл

31 жовтня 2022 року у гімназії №17 (директор Мартиненко І.І.) відбувся круглий стіл на тему: "Психологічні коментарі вивчення готовності до навчання учнів 1х класів та подолання труднощів адаптації п’ятикласників у середній школі ».Під час засідання були висвітлені складові компоненти адаптованості, рівні позитивної динаміки розумового розвитку і адаптації здобувачів освіти до умов навчання, обговорено основні проблеми, які виникають в процесі адаптації учнів 5 – го класу.

Робота педагогів проходила в атмосфері співпраці, дружнього колегіального спілкування. На консиліумі відбувся обмін досвідом та вироблені спільні рекомендації, які дозволять першокласникам та п`ятикласникам пережити складний процес адаптації, пов`язаний з новими умовами навчання, вимогами вчителів, навчальним навантаженням, і головне, сприятиме збереженню здоров`я та емоційного благополуччя учнів

14 жовтня - День захисників та захисниць України

День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня. Дата 14 жовтня вибрана не випадково: цього дня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Ми вітаємо зі святом наших захисників і захисниць України, а особливо тих хто сьогодні боронить нашу країну. Ви - герої нашого часу! Ми пишаємося вами!

Дистанційне навчання - це не лише виклики,а і нові можливості. У межах домовленостей МОН України з компанією «Google» та за підтримки ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО педагоги гімназії №17

м. Кам’янського(директор Ірина Мартиненко) отримали чотири сучасні Chromebook . Це дозволило учителям більш креативно, іноваційно підійти до освітнього процесу в умовах дистанційного навчання , отримати доступ до електронних підручників та матеріалів, а дітям у різних країнах — доступ до навчання рідною мовою.

Дякуємо всім причетним за покращення умов  надання освітніх послуг всім здобувачам освіти.

Осінній ярмарок

Відшумів, відгомонів осінній ярмарок на подвір’ї гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко).

Співали, танцювали, продавали…. На виручені кошти вирішили придбати необхідні речі для сильних та мужніх   захисників –  ЗСУ!

«Ми дуже тішимося, що нам вдалося об’єднати наші зусилля і спрямувати їх на таку чудову справу. Наші захисники та захисниці боряться за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Дякуємо усім учням, батькам, вчителям , а також жителям мікрорайону, які купували наші вироби та підтримали армію! В єдності наша сила!» -зазначила директор гімназії Ірина Мартиненко.

У рамках проєкту "Будь активним заради миру", учні гімназії 17 активно приймають участь у веселих, рухливих перервах. @Україно-швейцарський проєкт Діємо дляздоров’я, @physportmedia @UkraineActive  #ІМЗО #beactive4peac 

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває запекла боротьба . І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. З нагоди Дня миру у гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко) пройшли тематичні заходи: конкурси малюнків,виховні години, інформаційні хвилинки. День розпочався флешмобом «Голуб миру», який підготували учні початкових класів.

Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

Відкриття спартакіади

Попри всі виклики долі, у гімназії 17 ( директор Мартиненко І. І.) пройшов традиційний тиждень «Фізичної культури і  спорту". Оскільки,Рух – це життя!

Гарний настрій – запорука довгого життя!  Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було.Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя

День знань

Промайнуло літо.  Гімназія 17 ( директор Ірина Мартиненко) радо зустрічає своїх учнів. Цьогоріч свято не звичне . Україна потерпає від рашистських загарбників. Війна внесла свої корективи у кожен аспект життя українців. Наша гімназія не стала винятком.

Але, порадившись з батьками, ми вирішили , що наші первачки заслуговують на свято. Тож, сонячного осіннього ранку на шкільному подвір’ї зустрілась шкільна родина: маленькі привітні першачки, солідні дев’ятикласники, вчителі, батьки. Завітали гості- депутат Кам’янської міської ради Олександр Самойлович та голова мікрорайону Анна Ковдря.

   День був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято у школі для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше - перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

На першачків чекав цікавий квест школою, який завершився у актовій залі школи. Першокласники довели, що вони гідні звання -УЧЕНЬ ГІМНАЗІІ №17.

З вітальним словом виступила директор гімназії Ірина Мартиненко, яка привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості ,успіхів у навчанні, мирного неба, щоб кожен учень став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити- був справжнім патріотом України. Учні 1 класу отримали подарунки та солодкі паляниці.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до перемоги!

Засідання педагогічної ради

Традиційна освітянська подія – серпнева педрада на тему ««Робота гімназії в кризових умовах складові ефективності» відбулася у гімназії №17 директор Мартиненко І.І.

Відкриваючи роботу педради директор гімназії Мартиненко І.І. висловила вдячність педагогічній спільноті гімназії за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни - допомогу ВСУ, нагородила педагогів закладу Грамотами та Подячними листами за результатами навчального року, представила нових членів колективу. Педагоги вшанували пам'ять загиблих захисників України.У своєму виступі Ірина Іванівна сфокусувала увагу на питаннях організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, формуванні учня -патріота , громадянина України, а також доступності і безпечності освітнього середовища.

– Разом із викликами часу пріоритетною місією залишається якісна освіта учнів, знання, які вони здобувають під час освітнього процесу, щоб застосувати їх у подальшому житті, – наголосила директорка ,– Наше спільне завдання – створити атмосферу довіри й взаємоповаги, забезпечити дітям рівний доступ до якісної освіти. Перед нами дуже багато роботи, тож давайте матимемо мужність і здатність триматися разом заради змін на краще, заради нашого спільного добробуту, заради нашої країни, заради наших дітей!

У ході педагогічної ради перед учасниками із тематичними доповідями виступили спікери: заступники директора з НВР Хамраєва В.Б. та Булгак О.М., практичний психолог Свєшнікова Н.П.

Також в ході педагогічної ради розглянуті питання освітньої реформи «Нова українська школа», яка продовжить активно впроваджуватися у базовій школі, а саме в 5 класах, психологічної допомоги та емоційної підтримки учасників освітнього процесу,розглянули алгоритми дій під час повітряної тривоги та правила поведінки в укритті, окреслили дорожню карту роботи закладу.

Наразі, коли наша країна переживає нелегкі часи, професія поліцейського є особливо актуальною серед молоді! 

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує на навчання за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» усіх бажаючих!

У зв’язку з війною ми маємо певні новації, зокрема спрощену процедуру вступу на факультети за державним замовленням:

·        Можливість подати заяву й документи в електронному вигляді на електронну адресу університету;

·        НМТ можна не складати: зарахування на навчання здійснюється за результатами вступних випробовувань на базі закладу освіти;

·        Після зарахування першокурсник автоматично отримує статус особи, яка перебуває на спецобліку, тобто не підлягає призову під час мобілізації;

 

Навчально-науковий інститут права та інноваційної освіти ДДУВС – найкраща пропозиція високоякісної вищої освіти в регіоні! 

 

Форма навчання – за кошти фізичних та юридичних осіб. Вступ відбувається за результатами міжпредметного мультимедійного тесту. 

 

У нас ти зможеш опанувати одну з найпрестижніших спеціальностей: 

·        економіка;

·        менеджмент;

·        міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;

·        право;

·        правоохоронна діяльність;

·        психологія;

·        публічне управління та адміністрування. 

 

ННІ ДДУВС– це:

·        знання, а не лише диплом; 

·        сучасні тренінгові центи та полігони;

·        перспектива, доступність, багато практики;

·        молоді практикуючі викладачі;

·       свобода, сучасність, мотивація;

·        можливість розвивати та проявляти себе; 

·        знайомства, івенти, міжнародні стажування та цікаві подорожі.

 

Більше про ННІ права та інноваційної освіти – у відеоролику за посиланням: https://www.youtube.com/watch?t=3&fbclid=IwAR1cfIgMjAn1yOvK8AVq3bBxRJqk04kzWpFJTmyQZZfgkeUbgS37LkBH3Hc&v=_8gTiMfbD9E&feature=youtu.be

 

      Наші вступники стовідсотково перебувають на повному державному забезпеченні та гарантовано працевлаштовуються після випуску. 

 

Тож, якщо честь і справедливість для тебе понад усе – обирай професію правоохоронця, вступай до ДДУВС!

 

На офіційному веб-порталі https://osvita.np.gov.ua/ триває реєстрація.

 

Більше інформації на сайті університету: https://dduvs.in.ua/dlya-vstupnikiv/.

 

Для вступників

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ ввійшов в десятку кращих фахових вищих навчальних закладів Всеукраїнського рейтингу Міністерства освіти і науки, а у 2016 році університету присвоєно звання «Кращий учбовий заклад в галузі права».

Мрієш бути вступником ДДУВС?

Обирай свій майбутній шлях!

ДІТИ хочуть миру

Щоб поруч були  мама і тато, брати та сестрички.  

Навчатися в школі, хочуть тих безтурботних днів, в яких лунав веселий сміх однокласників, друзів, рідних та близьких , а не ховатися в бомбосховищах.

Жити під мирним небом без вибухів гармат.Наші діти Гімназія №17 м.Кам'янське хочуть миру, спокою.... 

Ці маленькі українці 2-Б класу підтримують наших мужніх бійців, свою неньку Україну.

Слава Україні!

Українська армія захищає нас в епіцентрі воєнних дій, а ми зобов’язані бути надійним тилом.

Учасники освітнього процесу гімназії 17(директор Мартиненко І І.) та небайдужі жителі мікрорайону БАМ долучилися до плетіння маскувальних сіток та кікімор для армії( на базі  СЗШ 20 та 34) , шиють наколінники  та балаклави,  печуть пиріжки, в'яжуть шкарпетки, збирають ліки для військових.  У підвалах гімназії облаштували тимчасове укриття на випадок повітряної тривоги.

Все задля ПЕРЕМОГИ!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  гімназії №17 (директор Ірина Мартиненко).

У цей день в нашій школі  пройшли заходи  під гаслом  «Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави». В закладі пройшли заходи:

Єдина виховна година "Нас єднає мова",челендж "Від серця до серця" , флешмоб " Мова - життя духовного основа".  Завершальним етапом святкування стала літературно-музична композиція  «Рідна мова - Всесвіту основа». У заходах активну участь взяли всі учасники освітнього процесу. Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні здобувачі освіти гімназії № 17 долучились до тихої акції « Янголи пам`яті».

19 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

Цього дня  з метою закріплення знань дітей про державні та національні символи України, формування національної свідомості та виховання поваги й шанобливого ставлення до державної та національної символіки здобувачів освіти  2-А класу гімназії № 17 ( Директор Мартиненко Ірина Іванівна)  продовжилось знайомство з державними символами України.


Привітання родини Благовещенських

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у гімназії№17 (директор Мартиненко І.І.) проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до рідної української мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої. До проведення заходів долучилися всі здобувачі освіти. Матір-вихователь Благовещенська А.А. наголосила : «Поколінню наших дітей випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю, це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить». Велика дружня Родина Благовещенських вітає всіх зі святом Рідної мови.


Мова - життя духовного основа

Учні 3В\20 класу (класний керівник Акімова О.М.)гімназії №17 (директор Мартиненко І.І. долучилися до флешмобу " Мова - життя духовного основа" з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Тож бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, намагаймося говорити один одному лише добрі слова, тоді і світ стане кращим, добрішим.

16 лютого - День єднання

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. Учасники освітнього процесу гімназії №17 з метою консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість (директор Ірина Мартиненко) долучилися до проведення Дня єднання : піднято Державний прапор України, проведено флешмоб «В єдності наша сила» ,години спілкування в класних осередках . 

Підсумки акції "Годівничка"

Вже котрий рік учні #гімназії17 приймають активну участь у Всеукраїнській акції «Годівничка», мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час.

Про початок проведення Всеукраїнської акції «Годівничка» було оголошено ще  перед початком зими. Починаючи з листопада, учні  вели спостереження за птахами та займалися пошуком  відповідної інформації в Інтернеті. Окрім годівничок діти створювали творчі проєкти, малюнки, поробки, вірші, казки.

Матеріали проведення акції надіслані для участі в міському етапі Всеукраїнської акції «Годівничка».

Не будьмо байдужими й оберігаймо природу!

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року комунальний заклад "Гімназія №17" Кам'янської міської ради долучився до проведення Всеукраїнського онлайн-флешмобу до Дня безпечного Інтернету. Це зпрецедентна подія, під час якої реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Всі ми разом виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися, як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримали корисні поради для впровадження їх в освітній діяльності #ФлешмобДБІ2022 

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною.

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами 8-24 січня 2021 року школи працюють у форматі дистанційного навчання. Він передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання: 

Отже, тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту", зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.

Наприклад, для учнів 5 класу час безперервної роботи з комп’ютером становить максимум 20 хвилин. Цей час вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо.

Решту часу навчального заняття – 25 хвилин – вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

Санітарний регламент передбачає, що під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є проведення вправ з рухової активності та гімнастики для очей.

Важливо також, що не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів. Школа може скласти розклад занять, згідно з яким деякі заняття проходять лише асинхронно. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, має організовуватися в синхронному режимі.

Водночас рівномірність розподілу цього часу між різними навчальними предметами і доцільність чергування занять з використанням синхронного та асинхронного режимів забезпечує керівник закладу освіти.

Взимку граємо - здоров'я зберігаємо!

Протягом тижня в гімназії № 17 проходили щорічні зимові змагання "Взимку граємо - здоров'я зберігаємо" між учнями 7 - 9 класів гімназії 17 та учнями 1х, 2х, 3х класів гімназії 17 і школи № 20 . Діти виконали розминку та змагалися в естафетах. Після змагань були підведені підсумки, команди нагороджені грамотами, всі діти отримали вітамінки" ЗДОРОВ'Я" та пили ароматний, корисний фіточай з ромашки та м'яти. У прведенні змагань активно прийняли участь студенти -практиканти ККФВ, які проходять педагогічну практику на базі гімназії. Вони здобули ґрунтовні знання та корисну практику під час проведення таких позакласних заходів. 

День Соборності України

22 січня  День Соборності України– день, коли українці промовили на цілий світ: «Ми – нація! Ми – на своїй землі! Ми- у власній державі!» 22 січня 1919 року український народ зробив рішучий крок до втілення одвічної мрії, незгасного прагнення Незалежної Соборної Держави. Учні  гімназії №17 м.Кам'янське  долучилися до цього свята! 

Вже стало доброю  традицією, що учні гімназії №17 кожного року під час Різдвяних свят з віншуваннями та колядою прибувають у гості до своїх друзів –  ПАТ Дніпро Азот  під керівництвом С.Сидорова. Різдвяні привітання, колядки у виконанні учнів та педагогів  лунали голосно та весело . Після віншування очільник ПАТ Дніпро Азот  подякував колядникам та побажав їм здоров’я й Божого благословення і, як годиться, обдарував солодкими гостинцями. 

Вітаємо лауреатів міського конкурсу "Зима-чарівниця!"

14 січня в Музеї історії міста відбулося традиційне нагородження лауреатів міського конкурсу дитячої творчості «Зима-чарівниця».

Цьогоріч участь в конкурсі взяли більше 500 юних кам’янчан - представників загальноосвітніх шкіл міста, а також вихованців позашкільних закладів та закладів освіти сфери культури. Загалом на підсумковій виставці представлено більше 600 робіт.

Переможців конкурсу визначало журі, до складу якого увійшли член НСХУ Олександр Чегорка та заслужений художник України Гарнік  Хачатрян, а також представники департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Лауреати отримали дипломи та солодкі подарунки.

ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА КОНКУРСУ ЗА ТВОРЧИЙ ПОШУК У РОЗКРИТТІ ЗИМОВОЇ ТЕМАТИКИ, АКТИВНУ УЧАСТЬ У КУЛЬТУРНОМУ ЖИТТІ КАМ'ЯНСЬКОГО

НАГОРОДЖЕНО УЧНІВ 6-Б КЛАСУ НІКОЛЕНКО ВСЕВОЛОДА ТА ІВАНОВУ СОФІЮ

Сама виставка є надзвичайно яскравою та казковою, різноманітною за жанрами та сюжетами. З роботами можна ознайомитись до кінця січня.

Вітаємо наших майбутніх науковців!

15.01.2022 на базі Технічного ліцею імені А.Лигуна відбувся І етап конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт Малої академії наук. Вітаємо ученицю 8-А класу Софію Грищенко та її наукових керівників Свєшнікову Н.П. та Костікову О.Г. з 4 місцем у секції психологія з  роботою " Вплив онлайн-навчання на психоемоційний стан школяра". Бажаємо  не зупинятися на досягнутому, нових  звершень і успіхів на шляху до нових знань! 

Підсумки кункурсу "Різдвяні_історії_як_у_книзі"

В день Святого Василя на Старий Новий рік нагороджено учасників та  переможців шкільних конкурсів #"Різдвяні_історії_як_у_книзі" та #"Новорічні_історії_як_у_книзі". Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіхів! Попереду багато цікавого... 

Засідання педагогічної ради

Промайнули зимові канікули, насичені цікавими та  пізнавальними заходами. Для педагогічного колективу гімназії№17(директор Ірина Мартиненко) канікули були наповнені новими знаннями  та проходили під девізом «Творчо, креативно, цікаво»

6 січня відбулося засідання педагогічної ради – освітній хакатон за темою: «Реалізація освітніх стандартів з метою створення безпечного освітнього середовища та формування в дітей ціннісних життєвих навичок». Вчителям необхідно було дати відповіді на питання : 

-Що таке безпечне освітнє середовище і наскільки воно важливе для учасників освітнього процесу? 

- Яку роль займає вчитель у створенні безпечного освітнього середовища?

- Як будувати безпечне освітнє середовище в закладі ? 

Під час панельної дискусії педагоги прийшли висновку,що освітнє середовище має бути безпечним, мобільним, створеним і батьками, і вчителем, і дітьми.

Як підсумок , розроблено проєкт Кодексу безпечного освітнього середовища гімназії. 

Тож, шановні колеги! Крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей, майбутнє держави.

Увага! Фотоконкурс "Різдвяні історії як у книзі" 

7 січня Україна святкує Різдво. Цього дня ми збираємося за святковим столом, дивимося улюблені Різдвяні фільми, пригадуємо улюблені твори, прочитані в школі, які б хотілося перечитати ще не раз, у кожного є улюблений герой літератури.

А чи спробували ви хоча б раз перевтілитись в образ Ебенезера Скруджа з "Різдвяної пісні в прозі", чи  Гоголівської Солохи?

А в кого б перевтілились би Ви? 

Оголошуємо конкурс для здобувачів освіти 5-9 класів гімназії№17  "Різдвяні історії_як_у книзі".

Конкурсні роботи приймаються  до 1  січня  2022 року,  голосування триватиме до 12.00 години 08 січня 2022 року.

Фотороботи для конкурсу надсилати своїм класним керівникам.

Учасник, під чиєю фотографією буде більше вподобайок стане переможцем. 

Всі учасники отримають грамоти, а переможець отримає спеціальний приз від директора гімназії №17

Новорічне свято в гімназії №17

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 23 грудня 2021 року, для учнів 1-4 класів в актовій залі нашої гімназії (директор Ірина Мартиненко) пройшло Новорічне свято, яке підготувало учнівське самоврядування, а саме: Дубина Владислав,Шинкаренко Артем, Грищенко Софія, Глоба Марія,Вікторія Кириченко, Марченко Дар'я, Поляков Євген,Андрєєва Карина та Гладушкіна Діана.  Малеча поринула в таємничу атмосферу казки за участю мешканців зимового лісу, а також традиційних святкових героїв - Діда Мороза, Снігуроньки та Баби Яги.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям  зимових свят – ось з якими емоціями учні нашої гімназії зустрічають новорічні та різдвяні свята.

Тиждень математики, інформатики, фізики

Добігає кінця тиждень математики, інформатики та фізики. Протягом тижня учні брали участь у відкритих уроках, веб-вікторинах та конкурсах, де проявляли свої уміння вирішувати життєві виклики, використовуючи знання математики, інформатики, фізики. Завершальним акордом тижня стало нагородження активних учасників конкурсів обласного та міжнародного рівнів Так, Лазепнікова Єлизавета, Кузнєцова Марія, Кирячок Іван (учні 7-Б класу), Герасимук Діана, Гладукіна Діана, Ковтун Софія, Мединський Ілья, Криворучко Павло (учні 8-Б класу), Мосьпан Дар'я, Миршавка Нікіта та Павленко Руслан ( учні 9 класу ) стали учасниками міжнародного конкурсу #ClimateAction: school video competition, де представили відеоролик, в якому розповіли про шляхи збереження довкілля англійською мовою. А учениці 8-Б класу отримали свої нагороди за перемогу в обласному конкурсі фотоаматорів "Щаслива мить" Гладушкіна Діана отримала дипломи І та ІІ ступеня, Герисмук Діана - дипломи ІІ та ІІІ ступеня. Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та креативу! 

Підсумки конкурсу читців "Ой хто, хто Миколая любить" 

У четвер, 16 грудня, завершився онлайн-конкурс читців-декламаторів до дня Святого Миколая «Ой, хто, хто Миколая любить».

Участь у конкурсі взяли 38 здобувачів освіти гімназії №17(директор Ірина Мартиненко). Талановиті учасники  проявили творчі здібності, креатив та фантазію у підготовці своїх робіт.

Учасники конкурсу нагороджені грамотами, солодощами та подарунками.

За результатами онлайн-голосування на сторінці  Гімназія №17 м.Кам'янське  визначились  найпопулярніши читці:

* Олександр Куровський, 2-А/20 клас (357 голосів);

* Давид Чвалюк, 2-А/20 клас  (326голосів);

* Даріна Мухіна, 3-А/20 клас (282 голоса);

* Софія Біжко, 2-А/20 клас (244 голоса).

За результатами журі в кожній віковій переможцями стали:

* Данило Сергієнко (1-А клас)

* Нікіта Жадан (1-Б клас)

* Кирило Шипуля (2-А клас)

* Софія Сорочан (2-А/20 клас)

* Олександр Токмань (2-Б клас)

* Артем Дрешпак (3-В/20 клас)

* Кароліна Заболотна (3-В/20 клас)

* Єва Жукова (4-Б клас).

Спеціальні призи від мистецького проєкту  vivArt подарувала  письменниця поетка, видавчиня Марія Дружко Поліні Фуртатовій, учениці 3-Б класу та асистенту вчителя Тамарі Іванівні Кучер, які представили свої авторські вірші.

Висловлюємо велику подяку за підтримку   Марії Дружко, нам чесно бачити таку дивовижну людину в нашому конкурсі, з нетерпінням чекаємо майбутньої співпраці найближчого часу.

Висловлюємо подяку родині учня 2-А класу Івана Матяша  Лариса Василенко за наданий приз глядацьких симпатій.

Дякуємо кожному, хто взяв участь у конкурсі, а також тим, хто протягом голосування підтримував конкурсантів, бажаємо радості, позитиву і здійснення всіх мрій!

Святий Миколай привітав майбутнійх першокласників гімназії

Напередодні чарівного і улюбленого свята малечі- Дня Святого Миколая, у гімназії #17 традиційно пройшла зустріч з майбутніми першокласниками.

Група учнів 5 і 6 класів під керівництвом учителя української мови та літератури Костікової  О. Г. підготували святкову програму" Зимовий цикл свят". Діти приймали участь в інтерактивних іграх,конкурсах,вікторинах.За  активну участь і старанність помічники Святого Миколая нагородили ВСІХ учасників дійства солодощами.

Тиждень права

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Гімназії № 17 щорічно проводиться тиждень права. В рамках якого, цьогоріч, було проведено ряд заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально- естетичних принципів.

А ще, заклад пишається високими досягненнями учнів, які в рамках проведення Всеукраїнського тижня права взяли участь в обласному конкурсі «Права людини і гендерна рівність в Україні», який проводився Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України. Учениця 8 класу Герасимук Діана нагороджена Дипломом І ступеня за перемогу у вищезазначеному конкурсі в номінація «Гендер і суспільство», а учениця 7-го класу Мокра Вероніка нагороджена Дипомом за участь в номінації «Актуальні проблеми захисту прав людини в Україні» (вчитель історії та правознавства Мірониченко О.І.).

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права. 

Вітаємо переможців XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" з біології та основ здоров'я

Вітаємо переможців XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок" з біології та основ здоров'я:

Владислав Дубина, 7-А клас ( біологія, диплом ІІІ ступеню);

Количева Дар'я, 8-А клас (біологія, диплом ІІІ ступеню)

Вероніка Мокра, 7-А клас (основи здоров'я, диплом І ступеню);

Ксенія Євлан'єва, 6-А клас ( основи здоров'я- диплом ІІ ступеню)

Артем Шенкаренко, 7-А клас( основи здоров'я, диплом ІІІ ступеню)

Дмитро Філатов, 6-А клас (основи здоров'я)

Олена Брилюк, 6-А клас(основи здоров'я);

Вероніка Дешко, 7-А клас( основи здоров'я). Бажаємо учням та їхнім педагогам подальших успіхів та звершень!

Таємниці рідних вулиць

5 грудня 2021 року команда гімназії №17 взяла участь в квесті "Таємниці рідних вулиць(знання міста та його пам'ятних місць)". Вітаємо наших учасників : Ксенію Ашихліну, Марію Глобу,  Даниїла Дігтяря, Владислава Дубину, Артема Шенкаренко. З Вашою працьовитістю, прагненням, завзяттям та бажанням перемогти Ви досягнете великих висот. Ви найкращі!

Дякуємо Молодіжна рада місто Кам'янське за організацію!

Місячник професійного зростання педагогічної майстерності

Згідно з річним планом роботи гімназії №17 (директор Ірина МАРТИНЕНКО) протягом листопада було традиційно проведено місячник професійного зростання педагогічної майстерності. Метою проведення якого є підвищення професійної компетентності, методичного і наукового рівня педагога; збагачення уроків новими, прогресивними методами та технологіями навчання; удосконалення навичок самоосвітньої роботи, надання кваліфікованої методичної, психологічної допомоги для підвищення майстерності вчителів.

У рамках проведення місячника педагогічні працівники, які атестуються продемонстрували відкриті уроки та інші методичні заходи, вдало використовуючи інтерактивні, інформаційно-комунікаційні та інші технології навчання.

Досвідчені вчителі також охоче ділилися перлинами власної педагогічної майстерності, допомагаючи таким чином молодим вчителям у оволодінні освітніми практиками та технологіями.

Було організовано взаємовідвідування уроків, виховних заходів задля взаєморозуміння, поєднання внутрішньошкільного контролю та методичної роботи, колективному визначенню мети, плануванню, безпосередньому виходу на кожного педагога, формуванню потреби в самоконтролі та самоаналізі.

Місячник засвідчив, що педагоги гімназії мають великий творчий потенціал  та прагнуть працювати у відповідності до сучасних освітніх вимог.

Відзначення Дня Збройних Сил України у гімназії №17

День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. З метою патріотичного виховання підростаючого покоління у стінах гімназії відбувся ряд заходів: виховні години, конкурси малюнків, спортивні змагання , челендж «Ми майбутні захисники» . Поруч із учнями участь у змаганнях приймали і вчителі , а саме змагались у конкурсі на кращого стрілка . На завершення тижня військово-патріотичного виховання вся шкільна родина зібралася на шкільному подвір’ї на смачну солдатську кашу, приготовану на справжній польовій кухні. Тиждень, який пройшов під гаслом «Ми майбутні захисники» — це не лише спортивно-інтелектуальне свято, а й справжнє виховання патріотів нашої Батьківщини.

Армія – гордість держави

Виховання в людині патріота своєї Батьківщини, любові до рідного краю, варто починати з раннього дитинства. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали. З метою виховання глибокого почуття патріотизму та національної гідності, найкращих якостей захисника України, напередодні  Дня Збройних Сил України, яке відзначаємо 6 грудня у гімназії  № 17 (директор Ірина Мартиненко)  було проведено єдину виховну годину «Армія – гордість держави!».

Ми вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких – в ваших надійних, сильних руках. Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Добрі справи легше робити разом!

Учні гімназії №17 ( директор Мартиненко І.І.) долучилися до Всеукраїнської акції «Подарунок для пухнастого» .Участь у заході ініціювали волонтери  учнівського самоврядування гімназії. Усю зібрану до зими допомогу спрямували підопічним притулку для тварин. Пакети сухого корму та саморобні коробочки та пакетики, з любов’ю перев’язані яскравими стрічечками, а ще - випрасувані простирадла та рушники, ковдри і теплі речі, ліки – такі подарунки отримали котики і песики від школярів, що збирали подарунки для пухнастиків.

Тиждень доброчесності

29 листопада 2021р. розпочався загальноукраїнський “Тиждень доброчесності”, який триватиме по 3 грудня до якого приєдналися учасники освітнього процесу гімназії № 17 ( директор Ірина Мартиненко).

Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “Доброчесність”; створити умови, за яких діти зможуть, в першу чергу, поставити собі запитання, які вони ніколи раніше не ставили та не думали про них. Протягом тижня тематичні виховні години для учнів, де змогли поставити їм найголовніші питання: Як це бути доброчесним? Як варто вчинити в тій чи іншій ситуації, коли рішення не є очевидним? На інформаційній дошці були розміщені матеріали для ознайомлення з принципами доброчесності у вигляді цікавих фактів. Педагоги закладу пройшли онлайн курс “Академічна доброчесність для вчителів” на EdEra https://saiup.org.ua/novyny/akademichna-dobrochesnist-onlajn-kurs-dlya-pedagogiv/

Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності. Тож будьмо доброчесними!

Посвята в першокласники

30 листопада в гімназії №17 традиційно відзначили свято  "100 днів першокласника"

Концертна програма була насичена дитячими піснями,інтерактивними іграми,патріотичним флешмобом.

Кульмінацією свята стало  прийняття першачків до загалу шкільної родини, пов'язування жовто- блакитних галстуків.

Нехай шкільне життя буде цікавим,бурхливим та незабутнім!

Щасливої дороги!

День пам'яті жертв голодомору

Сьогодні, у День пам'яті жертв голодомору, о 16:00 відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання. Акція «Запали свічку пам'яті». Напередодні була проведена виховна година "Засвіти свічку пам'яті"

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

Місяць цифрової грамотності

Аби надихнути українців здобувати цифрові, Міністерство цифрової трансформації оголосило Місяць цифрової грамотності. Інформаційна кампанія відбувається протягом листопада 2021 року,  в межах національного проєкту  «Дія. Цифрова освіта»

Учасники освітнього процесу гімназії №17 активно долучилися до проведення заходів «Місяця цифрової грамотності».

Ознайомились  з платформами Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ та Всеукраїнською Школа Онлайн https://lms.e-school.net.ua, освітніми серіалами «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Безпека дітей в Інтернеті», проведено конкурс  на визначення співробітника, який найкраще володіє цифровою  грамотністю. Тож з цифровими навичками та достатнім рівнем цифрової компетентності  ми успішно соціалізуємось та удосконалюємо  професійну, освітню діяльність із використанням інформаційних технологій.

"ДО СЕРЦЯ ЙДЕ ЛИШ ТЕ, ЩО ЙДЕ ВІД СЕРЦЯ" активно, весело, творчо та толерантно! 

Національний урок з безпеки дорожнього руху разом з учнями 2-Б класу.

Виховні години:

Міжнародний день української писемності

Учітесь, читайте, і чужого научайтесь, і свого не цурайтесь…

Тарас Шевченко

9 листопада на відзначення Міжнародного дня української писемності школярі 5 - 9-х класів гімназії №17(директор Мартиненко І.І.) традиційно стали учасниками першого етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Цей Конкурс є уроком, натхненням у справі піднесення престижу української мови.

Цьогоріч мовні змагання проводилися в онлайн – режимі, адже сучасні реалії карантину внесли корективи. Але слід відзначити, що учні досить упевнено почувалися.

Найкращими знавцями української мови виявилися Лісовець Кіра (учениця 5-го класу, учитель Наталя Крупко), Мокра Вероніка (учениця 7А класу, учитель Наталя Крупко), Євланьєва Ксенія (учениця 6А класу, учитель Олена Булгак), Гладушкіна Діана (учениця 8Б класу, учитель Олена Костікова).

Конкурс ораторського мистецтва

Цікаві факти про видатних кам’янчан розповіли учасники міського конкурсу ораторського мистецтва «Видатні особистості нашого краю », що відбувся 9 листопада у онлайн форматі . Гімназію № 17 (директор Мартиненко І.І.) представляла учениця 9 класу Скопич Єлизавета. Тема виступу Єлизавети : «Побачити світло сонця, чаруючу красу землі… Марія Дружко»

Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, авторка багатьох поетичних збірок, прозових творів, творів для дітей, керівник молодіжного проєкту «VivArt» – клубу творчої молоді Кам’янського, ініціаторка соціально-мистецького проєкту «#рак _ боятись _ не _ можна», амбасадор Книжкового форуму видавців у Львові – все це про нашу сучасницю, землячку Марію Дружко.

Буває, що світ починається там, де кінець,

Там, де гадалось, немає ні вчора, ні завтра,

Де сподіватись на краще – безглуздо й не варто…

Зненацька усе починається там, де кінець,

Де тиша лишилась крихка, наче серцебиття,

Й ти, як востаннє, наповнюєш киснем легені…

Знаєш, а Бог – він не просто, він все-таки геній,

Який з порожнечі виштовхує світ у життя…

(Марія Дружко)

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі.Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов'язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров'я та добробут учнів. Тому, за ініціативи адміністрації гімназії №17(директор Мартиненко І.І.),  4 листопада 2021р. з метою попередження, виявлення та профілактики насильства серед неповнолітніх  було проведено флешмоб «Ми за життя без насильства» з для учнів 6-8 класів спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Кам’янського РУП ГУНП в Дніпропетровській обл. Котом В.Ю. Спільними зусиллями педагогічних працівників, батьків і правоохоронців ми мусимо захищати підростаюче покоління від психологічного та фізичного травмування.

Психолого-педагогічний семінар

«Світячи  іншим – не згори  сам!».  Під  таким   девізом  28.10.2021р.  у  нашій гімназії  проведено  психолого – педагогічний  семінар. Захід пройшов у атмосфері творчої співпраці, взаєморозуміння та партнерства. 

Осіння толока

Закінчується жовтень – найкрасивіша осіння пора, коли дерева вбрані у теплі різнобарвні кольори. Нажаль, природа готується до зимового відпочинку і рослини скидають на землю своє гарне вбрання. Це означає, що слід прибирати пришкільну територію від опалого листя. Вже традиційно, восени, кожного року в гімназії №17 проводиться осіння екологічна толока. Так і цього року 27 жовтня  педагогічний колектив гімназії на чолі з директором  вийшли на прибирання  території закладу від опалого листя. Такі заходи спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану освітнього закладу. Працювали всі дружно та завзято.

Засідання педагогічної ради

26 жовтня у гімназії №17  відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Впровадження компетентнісного підходу в системі оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах реформування загальної середньої освіти". У процесі роботи було розглянуто нормативні документи та низку актуальних питань стосовно нової системи оцінювання здобувачів освіти. Педагоги працювали над створенням алгоритму власної діяльності  щодо організації формувального оцінювання; ознайомилися з окремими техніками формувального оцінювання для розширення діапазону інструментарію, який використовується  для вимірювання навчальних досягнень учнів. Кожен виявляв творчість, фантазію, комунікабельність, командний дух, взаємоповагу та демократичність. 

"Що таке Щастя? Веселкове щастя"- відкрита виховна година у 2-Б. Спілкування, перегляд та обговорення цікавих та повчальних відео про Щастя, Добро, Красу природи, Батьківщину,робота в парах, в групі" Хмаринка слів", вправи

" Дерево Щастя" та " Коло Щасливих". Наостанок" гормони щастя".

“Тиждень біології”  в Гімназії №17  учням  2- А / 20 класу запам’ятається надовго  яскравими враженнями від перегляду мікроскопічних препаратів, знайомства з дивовижними царствами живої природи про які розповіла їм вчитель біології Свєшнікова Н.П. та її цікавим домашнім завданням , яке діти залюбки одразу ж виконали, віртуальною подорожжю до країни Кенії  під час уроку  з предмету “Я досліджую світ” , яка закінчилась виготовленням кумедних іграшкових  жирафок   та  зустріччю  з живою природою під час осінньої прогулянки. Чекаємо на нові цікаві зустрічі.

22 жовтня учні 2- А / 20 класу Гімназії №17 вшанували пам’ять воїнів , які 78 років тому у 1943 році визволили  місто Кам’янське ( Дніпродзержинськ) від фашистських загарбників. Вічна пам’ять героям. Ми завжди будемо пам’ятати цю подію.

Не забути ніколи, ніколи нам радісну дату.

Двадцять п’яте число – переможну, жовтневу ту ніч,

Що принесла нам волю і щастя, і радість крилату –

Працювати, творити… і стерти печаль із облич.

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Напередодні цієї події в Гімназії № 17  в 2-А класі було проведено виховну годину.  Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Осінь різноманітна своїми барвами. Особливими кольорами палають осінні квіти. Саме цьому і було присвячено захід у 4-Б класі "Квіти осінні, квіти останні". Діти і самі перетворилися на чарівні квіти. Легенди, казки, вірші, запальні танці, пісні нікого не залишили байдужими.

Вийшло справжнє свято осінніх квітів!

Змагання зі стрільби

7-8 жовтня 2021 року на базі гімназії № 17 були проведені змагання зі стрільби. Турнір був організований напередодні святкування Дня Захисника та Захисниць України.

Модератором змагань виступив вчитель предмету "Захист України"  Денис Дмитрович Євстратіков.

Переможці та призери в особистій першості будуть нагороджені  дипломами на лінійці до Дня Захисника та Захисниць України

Міжнародний урок доброти

4-6  жовтня  2021 року  гімназія № 17   долучилася до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. У сучасному світі людина віддаляється від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.  На уроках діти обговорили важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження з ними. Школярі закликали всіх приєднатися до цього доброго і важливого свята, і пам’ятати — ми відповідальні за тих, кого приручили… 

Початок декад педагогічної майстерності

У гімназії №17 розпочато традиційне щорічне проведення декад педагогічної майстерності, у період яких учителі закладу діляться набутим досвідом та обмінюються думками. Так 22 вересня естафету розпочали учителі: Костікова О.Г. та Черненко В.В., які презентували власний урок - експеримент - результат творчої співпраці учителів та учнів 6Б класу. "Заплету віночок...". Пісня - душа народу. Виготовлення квітів з фетру "- тема бінарного уроку з української літератури та обслуговуючої праці.

Школярі разом з педагогами поринули у неповторний світ української календарно-обрядової пісні( жниварські, щедрівки, веснянки).

Під час практичної частини уроку формували із завчасно підготовлених з фетру деталей квіти волошки, ромашки.

Урок проводився у кабінеті народознавства, тому обстановка затишку сприяла успіху.

Бібліо-фольк-паті

Виховний захід" Бібліо-фольк - паті" приурочений до Всеукраїнського свята Бібліотеки# Привітання Пісні Танці Гумористичні сценки Подарунки від справжніх Читачів- учнів 2-Б класу Гімназія №17 м.Кам'янське  


Всесвітній День Миру

В усьому світі відзначають День миру. Учні гімназії прийняли активну участь у дсвяткуванні Міжнародного Дня Миру. Нехай на планеті, буде завжди мир - це найбільше щастя на Землі !!! 

Осінній ярмарок

Гарна пора року – осінь. Уся природа одягнена в різнокольорове вбрання, стоять останні теплі дні.  Усі польові роботи закінчилися, увесь урожай зібрано, усе добро із садів, городів, полів сховане в комори, льохи й клуні. Раніше, зазвичай, у цей час люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами. Учні гімназії вирішили пригадати традиції наших пращурів і створити  невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно– ось як завжди проходить осінній ярмарок у гімназії №17 (директор Мартиненко І.І.). Так було й 17 вересня. Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітні дари осені На подвір'ї школи зібралась вся шкільна родина та жителі мікрорайону. Пісні,танці, флешмоби,гуморески.....

Прикрасою свята стали виступи хореографічних колективів філії ЦПР та ДТ " Умка" - " Наталі" та" Натхнення", під керівництвом Н. Олексів та Н.Протасюк.

Проведене свято принесло всім хороший настрій, об`єднало зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої.

Підвезення до закладів загальної середньої освіти покликане забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітей з різних районів міста -  є у пріоритеті міської влади. Саме сьогодні, напередодні Дня міста , учні гімназії 17( директор Мартиненко Ірина Іванівна) були присутні на презентації шкільних автобусів. Автобуси будуть підвозити дітей, які  мешкають у с.Світле та с."Дзержинець" до гімназії. Дітей не тільки ознайомили  з новими комфортабельними автобусами, а також організували безкоштовне  відвідування атракціонів у міському парку відпочинку. 

Як краще з користю провести учням вільний час ?! Відповіді на це питання  отримали учні 6а класу гімназії 17 ( директор Мартиненко І.І.). Сьогодні ми завітали в гості до наших друзів -  філії ЦПР та ДТ" Умка" . Дітям змістовно розповіли про роботу центру, ознайомили з  гуртками, провели майстер-класи... Дякуємо Ірині Байрак та всім керівникам гуртків.

Тато, мама і я – спортивна сім'я

11 вересня у міському парку культури та відпочинку відбулося  спортивно-розважальне свято «Тато, мама і я – спортивна сім'я». Гімназію 17 представляла родина Усенко: тато  Олег Петрович- вчитель фізичного виховання школи №20, мама Оксана Олександрівна - вчитель фізичного виховання гімназії №17, донька Іванна- учениця гімназії 17/20.

Вітаємо спортивну,дружну,позитивну родину ,яка посіла 2 місце у міських змаганнях!

Батьківська конференція

У світлі нового Закону про освіту  щодо організації партнерських відносин між школою та батьками 9 вересня 2021 р. відбулося засідання загальношкільної батьківської громади КЗ«Гімназія №17» ( директор Мартиненко Ірина Іванівна) за участю представників батьківських комітетів гімназії.

На засіданні  розглядалися важливі питання:

Звіт директора та голови батьковської громади про виконані роботи щодо створення безпечного освітнього середовища у закладі;ознайомлення батьків з новими правилами харчування та новим меню;внесення пропозицій щодо благоустрою гімназії;

вибори голови батьківської громади на 2021-2022 н.р..

 Для батьківської спільноти була проведена екскурсія закладом, кожен міг побачити оновлені класні кімнати, спортивну залу, їдальню.

Засідання було насиченим та результативним.

Батьками внесено ряд пропозицій щодо покращення та зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Як бачимо, сьогодення вимагає стратегії оновлення взаємодії батьків зі школою щодо розширення тематики життєво важливих проблем гімназії.А головне, що на цій зустрічі ми знайшли точки дотику, в яких ми можемо співпрацювати для  розвитку закладу.

День здоров'я

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем.

Продовженням Олімпійського тижня у гімназії 17 стало проведення  Дня Здоров’я.

День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Олімпійський тиждень

У рамках тижня Олімпійського руху в гімназії №17 відбулося відкриття шкільної спартакіади, яка стала початком нових спортивних досягнень. 

Гімназія №17 (директор Мартиненко І.І.) являється базовим закладом з предмету Захист України (вчитель Євстратіков Д.Д.). З метою надати учням знання та уміння для оборони країни, навчити їх діяти в надзвичайних ситуаціях , на території  гімназії спільно територіальним центром комплектування та соціальної підтримки ( В’ячеслав Мадюдя) та ексбійцем полку «Азов» були проведені тактичні навчання з використанням  екіпірування бійця ЗСУ  та зброєю АК 74. 

Свято першого дзвоника

0-02-04-3853b1cc78781d5fbc3bcbac78deb5b747509728a0162e03ea082ba840c30968_9626ffcb0334c622.mp4
0-02-0a-3341e3efdbc6d2d4f55e11b694fd54dc25c34758d60ada862197dd1ce749d77d_2dbbb8e7e4d13aab.mp4

30 ідей для кращої освіти


26 серпня  в гімназії №17( директор Мартиненко І.І.) під гаслом «30 ідей для кращої освіти» відбулася серпнева (не) конференція педагогів закладу. Захід був насичений : обговорювали зміни в освітній галузі, презентували досягнення, визначали напрямки та пріоритети розвитку на новий навчальний рік.


Під час (не) конференції  для опрацювання освітніх трендів педагоги об’єдналися у чотири творчі групи : «Цифрова трансформація освіти - нова реалія часу», «Освітня взаємодія - нові можливості», «Брендінг в освітньому менеджменті», «Здоров’язбережувльні технології в сучасному освітньому процесі».

Підсумком роботи стало гасло на новий навчальний рік « Якісна освіта,професіоналізм  учителя,вмотивований учень – складові бренду освітнього закладу».

Вітаємо наших педагогів!

У квітні-червні 2021 року Дніпровською академією неперервної освіти було проведено фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro-2021», метою якого є стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освітянської галузі Дніпропетровської області; обмін ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.

Фестиваль проводився на добровільних засадах і був відкритим для всіх закладів освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників Дніпропетровської області.

Всі з нетерпінням чекають результати цього масштабного заходу. І підсумки нарешті підведено! Отже, на  конкурс було подано 713 робіт. Переможцями у різних номінаціях визначено 297 педагогічних працівників та колективів:

дипломанти І ступеню – 68 переможців,

дипломанти ІІ ступеню – 97 переможців,

дипломанти ІІІ ступеню –132 переможця.

Серед них і наші вчителі! Дипломантами ІІ ступеню стали вчитель математики Світлана Шабаєва та вчитель інформатики Дар'я Трофименко, дипломатом ІІІ ступеню стала вчитель анклійської мови Марина Бурчак.

Вітаємо всіх переможців та учасників фестивалю!