Історія закладу

Дата створення закладу 31.08.1989 року (перший директор Саричева Світлана Дмитрівна) з лютого 2010 року – директор Мартиненко Ірина Іванівна.

Гімназія № 17 - це заклад, де панує повага до особистості учня. Тому на фоні соціально – економічних негараздів, падіння престижу знань, розумової праці педагогічний колектив нашої школи впевнений, що зерна доброго, вічного повинні зійти в юних душах.

Школа турбується про фізичне та духовне здоров’я учнів, з цією метою в закладі працюють шкільні гуртки: «Умілі руки» ; «танцювальний» ; «Спортивний» ; «Веселі нотки».

1 вересня 2015 року за підтримки Міжнародної організації «Save the Children» на базі закладу було відкрито дошкільну групу.

2016-2018 рр. заклад співпрацював з Українським Фондом Соціальних Інвестицій в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

24.03.2017 року відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції на сході України МОСЬПАНУ Віталію Олексійовичу (закінчив школу в 1991 році. Загинув при звільненні Червоного лиману в Донецькій області 19.06.2014 року.)

В рамках впровадження Громадського бюджету Кам’янського проект №19 «Щасливе дитинство» (рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа) влітку 2019 року було створено мурали на стінах школи; облаштовано зону відпочинку на шкільному подвір’ї (встановлено паркові лавки та урни) на загальну суму 197,500 тис. грн.

З вересня 2019 року у закладі запроваджено інклюзивне навчання.

У грудні 2019 р. заклад отримав статус «Гімназія №17»

Коротким рядком...

• 1989 р. — відкриття школи

• 1991 р. — перший випуск 11 класу

• 1992 р. — відкриття педагогічного класу

• 1995 р. — впровадження курсу з основ етики, естетики та екології — «СЕ — 3»

• 2007 р. — створення об'єднання учнівського самоврядування «Первоцвіт»

• 2008 р. — відкриття кімнати народознавства

• 2012 р. — відкриття європейського клубу «Крок у майбутнє».

• 2015 р. — відкриття дошкільної групи за підтримки міжнародної організації Save the Children

• 2016-2018 рр. - ремонт закладу профінансований Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KfW в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" (встановлення вікон та покращення енергоефективності будівлі закладу).

• 2018 р. - Започатковано інклюзивне навчання.

• 2019 р. - перемога проєкту "Щасливе дитинство" на конкурсі громадських проєктів в межах бюджету участі. Мета проєкту: створення муралів на стінах школи, облаштування зони відпочинку на шкільному подвір’ї, озеленення території зони відпочинку, автор проєкту - Булгак Олена Миколаївна, заступник директора з виховної роботи.

• 2020 р. - відкрито ресурсну кімнату.

• 2020 р. - змінено статус закладу на "гімназія". Нова назва закладу - комунальний заклад "Гімназія №17" Кам'янської міської ради.