Педагогічний колектив

У 2023/2024 навчальному році заклад укомплектований педагогічними кадрами, де освітню роботу проводить 38 педагогів у тому числі 1 директор, 2 заступника з навчально-виховної роботи, 1 педагог-організатор,1 практичний психолог, 5 асистентів вчителів, 1 учитель, що перебуває у соціальній відпустці.

Якісний склад вчителів-предметників має наступний розподіл за кваліфікаційними категоріями:

Категорія                  Кількість уч.

Вища категорія            21

І категорія                       5

ІІ категорія                      4

Спеціаліст                      8

«Учитель-методист»     4

«Старший учитель»    10

Із загальної кількості педагогічних працівників 32 мають повну вищу освіту. Переважна більшість вчителів володіє належною фаховою, науковою, методичною підготовкою для викладання навчальних дисциплін, проявляє діловитість, відповідальне ставлення за доручену ділянку роботи, в цілому забезпечує навчання учнів на рівні вимог навчальних програм, встановлених стандартів освіти. Така особиста діяльність кожного педагога та колективу закладу в цілому дала змогу належно впроваджувати в практику вимоги, викликані реформуванням національної освіти.

Систематично в гімназії проводиться робота по забезпеченню освітнього процесу кваліфікованими кадрами, проводиться робота з соціального захисту учителів. У наступному навчальному році слід посилити роботу з питань:

- 100%-го забезпечення школи педагогічними кадрами відповідно до фаху;

- працювати в напрямку омолодження педагогічного колективу;

- працювати в напрямку забезпечення соціального захисту вчителів;

- знаходити можливості для матеріального стимулювання якісної роботи педагогів.