Спільнота вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

Керівник СВ - Бурчак Марина Володимирівна, вчитель англійської мови.

Основні пріоритети в роботі спільноти вчителів суспільно-гуманітерних дисциплін:

1) удосконалення науково-теоретичної, психолого-педагогічної, методичної і фахової підготовки членів МО;

2) здійснення інформаційно-нормативного, методичного забезпечення педагогів;

3)вивчення і впровадження перспективного педагогічного досвіду;

4) узагальнення та обмін досвідом успішної педагогічної діяльності;

5) впровадження найбільш ефективних технологій навчання та виховання школярів;

6) удосконалення роботи вчителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань;

7) дійснення інформаційно-нормативного, методичного, психологічного забезпечення вчителів.

8) регулярно проводити огляд новинок методичної та художньої літератури, періодичних видань.

9) активізувати позакласну роботу з навчальних предметів, розвиваючи при цьому творчі здібності  учнів.

10) проводити індивідуальну роботу з обдарованими і з невстигаючими учнями.

11) організувати проведення у школі тижні рідної мови та української літератури , історії, іноземної мови, культури та мистецтва, правознавства.

Doc2.pdf